Krajowa Wystawa Nowy Dwór Mazowiecki 6.04.2014

Po dość długiej przerwie nadszedł czas „przewietrzyć futerka” i przypomnieć się na wystawach. Mała Bella bowiem rośnie i trzeba wziąć się za młodzieżowy championat. Chcąc spotkać się z Deagolem, jedynym pieskiem z miotu H, który został w Polsce, oraz jego rodziną Kasią i Danielem, na debiut w klasie junior wybraliśmy Nowy Dwór Maz. Wzięliśmy ze sobą też babcię Lily, która choć już prawie 12-letnia cieszy się doskonałą kondycją i uwielbia być w centrum uwagi. Jako suczka o doskonałym charakterze jest zawsze świetnym ambasadorem rasy, któż bowiem jej się oprze :) .
Wystawa okazał się niezwykle udana towarzysko i pod względem wyników!

Lily – Ch Dea-Dro Katherine została Najlepszym Weteranem, a w porównaniu z ponad 20 „babciami i dziadkami” z innych ras III BIS Weteran!!!

 

Bella – Hobbit’s Joy Belladonna Z Domu Etny – Zwycięzca Młodzieży, BOS, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski

 

Hugo – Hobbit’s Joy Deagol – Zwycięzca Młodzieży, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski, Najlepszy Junior, Zwycięzca Rasy, w pierwszej trójce JBOG, w pierwszej piątce BOGI. Doskonały występ, brawo!
Po wystawie mieliśmy piknik z pysznym jedzonkiem, a psy wielkie bieganie utrwalone na pięknych zdjęciach Kasi – bardzo dziękuję, to niezapomniana pamiątka!!!

 

Leave a Reply