„I” z Domu Etny

MAMY SZCZENIĘTA – MIOT „I”/ We have puppies – litter „I”

Ur./d.o.b: 18.05.2014

Narodziny szczeniąt to zawsze święto w Domu Etny, do którego starannie się przygotowujemy. Wszystkie maluchy urodziły się bez problemów, zdrowe i silne, z doskonałymi wystawowo znaczeniami. Mamy 7 maluszków: 4 chłopców i 3 suczki, wszystkie czarno-białe, z doskonałymi wystawowo znaczeniami.

Rodzice/parents:

O: Ramsgrove The Hobbit, import Wielka Brytania – II BIS Puppy, Młodzieżowy Champion Polski, Ch Chorwacji, Ch Polski, rozp. Ch Międzynarodowy, HD-A

M: Ever Beauty Rose Z Domu Etny: III BIS Puppy, IV BIS Junior, 2 x Naj. Junior, Zwycięzca Rasy, rozp. Ch Polski (2 CWC), 5. dosk. na Wystawie Światowej w kl. junior, HD-A

Rodzice maluchów to doskonali przedstawiciele rasy, ze świetnym rodowodem, łączącym m.in. doskonałe angielskie, szwedzkie i francuskie linie. Oboje bardzo ciemni, o pięknych głowach, doskonałym pigmencie i ruchu. Rosie to nasza domowa księżniczka, z uzdolnieniami do pasienia i agillity. Hobbit to prawdziwy angielski dżentelmen, bardzo przywiązany do nas, przylepny i słodki.

Częściowo jest to powtórzenie naszego bardzo udanego miotu H (ten sam ojciec, mamy są siostrami), który odnosi już sukcesy na ringach Europy: jeden jest MłCH Chorwacji, dwa rozpoczęły MłChampionaty w Polsce, a jeden w Anglii (6 pkt do ich tytułu Junior Warrant).

7 tygodni/ weeks

Black Rose Son

Grace

Lady

Sexy Rexy

Summer Song

6 tygodni/ weeks

Angel

Black Rose Son

Summer Song

Sexy Rexy

Black Lady

Grace

Sweet Pretty

4 tygodnie/ weeks

Black Lady

 

Sexy Rexy

Summer Song

Grace

Sweet Pretty

Black Rose Son

Lichfield Angel

 

 

3 tygodnie/3 weeks

Jesteśmy już duże i ćwiczymy do wystaw – no prawie ;) , mamy mieć różane imiona, stąd pozujemy w otoczeniu róż.

 

1 tydzień/ 1 week

Szczeniaczki rosną doskonale pod czujnym okiem i kochajacą opieką mamy Rosie, która doskonale się nimi zajmuje <3

Pierwsze dni/first days